S POKROKOVOU OLEPOVACOU TECHNIKOU V ÚSTRETY NOVÝM ZÁKAZNÍKOM

S POKROKOVOU OLEPOVACOU TECHNIKOU V ÚSTRETY NOVÝM ZÁKAZNÍKOM

Súčasné trendy v bývaní: inovatívna realizácia remeselnej výroby

Čoraz viac ľudí prikladá dôležitosť remeselnému spracovaniu. A presne sem smeruje tento trend: klasické remeselné spracovanie - realizované pomocou najmodernejšej technológie. V súčasnosti si to uvedomujú aj mnohí výrobcovia nábytku.

Aby ste aj vy mohli profitovať z tohto vývoja, ponúka spoločnosť HOMAG niekoľko technológií, ktoré výrazne zjednodušujú realizáciu vyhľadávaného nábytku.

Hrana s pigmentovaným profilom

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Či už v kuchyni alebo v obývacej izbe - dopyt po štruktúrovaných povrchoch z keramiky, kameňa a betónu je nezastaviteľný. V každodennom živote musia byť materiály nielen vizuálne príťažlivé, ale aj funkčné. Pigmentovaný rádius frézovania vytvára bezokrajový a bezšpárový vzhľad. Prechod z platne na hranu je prakticky neviditeľný.

Olepovanie hrán stanovuje nové štandardy, najmä v kombinácii s laserovou technológiou alebo technológiou airTec. Tento trend možno realizovať napríklad pomocou olepovačky hrán EDGETEQ S-500.

Predné strany so štruktúrovaným a 3D  vzhľadom

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Povrchy so štruktúrovaným a 3D vzhľadom dodávajú bočným a horným skrinkám, šatníkovým skrinkám a posuvným dverám exkluzívny retro šarm. Zároveň dodávajú veľkým kuchyniam elegantný a jemný vzhľad. Otvárajú početné možnosti dizajnu a môžu byť opracované horizontálne alebo vertikálne ako dvierka, výklopne dvierka alebo čelá zásuviek v príslušnom smere dýhy. Menšie plochy sú vhodné ako výrazne kontrastné akcenty.

Prirodzená lesná hrana – „vypestovaná“ na CNC

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Či už ide o jedáleň, kúpeľňu alebo obývaciu izbu: zákazníci si čoraz viac želajú nábytok s individuálnym šarmom originálnej drevenej hrany.

HOMAG na to ponúka dve riešenia: CNC frézovanie z masívneho dreva a jednotku powerEdge Pro Duo, napríklad na CNC obrábacom centre CENTATEQ E-510, pomocou ktorej možno jednoducho a podľa potreby reprodukovať hrany dreva - s platňou a hranou.

Nie ste si istí, ktorá technológia je vhodná pre Vaše požiadavky?

Radi pre Vás nájdeme vhodnú aplikáciu v rámci osobnej diskusie.

Jednoducho kontaktujte svojho obchodného partnera alebo použite nižšie uvedený formulár.