O nás

Bootstrap Themes

EXCELLENT CD, spol. s r.o.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov a v súčasnosti patrí medzi popredných dodávateľov strojov a technologických zariadení pre drevársky a nábytkársky priemysel. Zameriava sa na predaj a servis strojov na výrobu nábytku a spracovanie drevenej hmoty.

Naša firma má 15 zamestnancov. Z toho sú 5 predajcovia, 6 technici  a  4 administratívne pracovníčky, ktoré zabezpečujú ekonomiku firmy, kontakt so zákazníkmi, náhradné diely a servisy na slovenskom trhu. 

Firma EXCELLENT CD zastupuje na slovenskom trhu firmy Homag, Weinmann, Dinaco, Makor, Altendorf, Weima, Storti atď.

Náš tím zabezpečuje pre slovenský aj český (Dinaco) trh  nie len predaj ale aj celý servis a školenie na nami dodávaných strojoch a technológiách. Naše stroje dodávame do malých, stredných ale aj veľkých firiem zaoberajúcich sa výrobou nábytku a spracovaním ihličnatej a listnatej guľatiny.

Náš tím skúsených predajcov svojimi odbornými skúsenosťami dokáže vyriešiť požiadavky našich zákazníkov v celom portfóliu nášho predaja. 
Dokážeme riešiť problémy a "úzke miesta" v malých, stredných ale aj veľkých výrobách.
Zaoberáme sa predajom nie len jednotlivých strojov, ale aj celých liniek až po úplnú robotizáciu výrobných procesov.

S predajom strojov je úzko spojená aj naša nasledovná aktivita, a to školenie zákazníkov na obsluhu a údržbu jednotlivých strojov a zariadení, ako aj dodávka náhradných dielov a s tým spojený servis. Naši servisní technici majú dlhodobé skúsenosti v analyzovaní a diagnostikovaní chýb a oprave nami dodávaných strojov. Sú pravidelne školení u našich partnerov v zahraničí tak, aby dokázali opraviť a spojazdniť aj najnovšie zariadenia, ktoré predávame.
V neposlednom rade naši technici školia nie len na obsluhu strojov ale aj na softvéry, ktoré sú už neodmysliteľnou súčasťou dodávaných strojov. 

 

Cieľ

Firma EXCELLENT CD umožňuje výrobcom nábytku a drevených výrobkov nájsť hodnotné, efektívne a inovatívne riešenia pre svoje požiadavky.

Vízia

Predstaviť zákazníkom moderné a vo všeobecnosti menej poznané zlepšenia a oboznamovať ich so skúsenosťami a postupmi najlepších firiem v obore. Pomáhať realizovať nové robotické systémy v podmienkach slovenských podnikov.

Hodnoty

Spolupráca a obojstranne výhodné partnerstvo s ľuďmi založené na dôvere. Úspechom a základom fungovania firmy je dôvera zákazníkov, ktorej dôsledkom je ďalšia spolupráca a ochota spoznávať nové a menej známe riešenia.